banner
YOUR POWER SYSTEM INTEGRATOR™

13. ročník konference PRONIX „BEZPEČNOST NAPÁJENÍ 2017“ uzavřen

Ve čtvrtek 18. 5. 2017 se v hotelu Jalta na Václavském náměstí uskutečnil již 13. ročník odborné konference PRONIX s názvem BEZPEČNOST NAPÁJENÍ 2017. Program byl věnován novinkám v oblasti systémů záložního napájení, ale i problematice infrastruktury datových center a jejich bezpečnosti, na kterou se PRONIX v posledních letech soustředí. Revoluční technologie představil PRONIX v oblasti systémů UPS a speciálních bezpečnostních nástřiků datových sálů odolných vůči útokům a destrukcím.

Program zahájila zhodnocením uplynulého období výkonná ředitelka společnosti PRONIX Lenka Frydrychová. Krzysztof Józef Górski, majitel společnosti, navázal rekapitulací klíčových technologií, které PRONIX zavedl na českém a slovenském trhu v minulosti jako první a které se postupem času staly technologickým standardem (modulární UPS, dynamické UPS aj.). Krátce také zmínil novinky, které míří na český trh opět prostřednictvím společnosti PRONIX a které byly předmětem následujících přednášek českých i zahraničních odborníků.

Mezi nejzajímavější přednášky zařadil letos rekordní počet účastníků novinky v oblasti UPS, včetně systému hibernace UPS a také bateriových technologií Li-Ion a Pure Lead Plus. Otázce bezpečnosti datových center, ale i dalších administrativních a průmyslových celků, se věnovali zástupci americké společnosti, kteří představili speciální bezpečnostní nástřiky, které jsou schopné odolat útokům a destrukcím způsobeným např. detonací. Technologie jsou vhodné nejen pro kritické infrastruktury datových center ale i administrativních budov, výrobních závodů či historických a armádních objektů.

V odpoledních hodinách měli účastníci možnost bližší prohlídky technologie UPS. Diskutovali ale i s dalšími zahraničními odborníky, kteří do Prahy zavítali nejen z USA, Velké Británie ale i z Dubaje. Pro zájemce byla zajištěna také prohlídka bývalého protiatomového krytu s Muzeem studené války přímo pod hotelem Jalta, které se veřejnosti otevřelo teprve nedávno.

Všem partnerům a účastníkům konference děkujeme za účast a těšíme se s Vámi na další ročník.

Váš PRONIX

PRONIX konference 2017 PRONIX konference 2017 PRONIX konference 2017