banner
YOUR POWER SYSTEM INTEGRATOR™

Volné pracovní pozice

Společnost PRONIX je předním integrátorem a uznávaným odborníkem v oblasti technologií a služeb pro non-IT infrastruktury datových center a energetické celky. V České republice působíme již více než 25 let a realizujeme mnoho zajímavých projektů a zakázek s využitím nejmodernějších technologií. Pracujeme pro přední české i zahraniční firmy, jakými jsou např. Škoda Auto, Česká pošta, Foxconn, Seznam.cz, Raiffeisenbank a mnoho dalších . Podílíme se na budování, modernizaci a správě největších datových center v ČR.

Neustále proto hledáme šikovné lidi, kteří by rozšířili náš tým. Jsme otevřeni různým formám spolupráce. Zaměstnáváme různé věkové kategorie, od začátečníků po zkušené profesionály.

Aktuálně hledáme nové kolegy na pozice:

Nabízíme zázemí stabilní české firmy střední velikosti, podporu zkušených profesionálů, férové podmínky, smlouvy na dobou neurčitou, stálý profesní rozvoj a vzdělávání ale i odreagování při mimopracovních akcích.

Nenašli jste pozici, která odpovídá Vašim představám, schopnostem nebo dovednostem, a přesto máte zájem s námi spolupracovat? Zašlete nám svůj životopis na pronix@pronix.cz. Rádi s Vámi probereme možné uplatnění v našem týmu.

S Informacemi o zpracování osobních údajů se prosím seznamte zde.