banner
YOUR POWER SYSTEM INTEGRATOR™

Neustálý dohled nad vašimi technologiemi, ať jste kdekoliv

POC - Power Operation Centre je systém vzdáleného monitoringu technologií, který byl vyvinut společností PRONIX s.r.o.

Systém POC přináší tolik potřebný dohled nad technologiemi 24 hodin denně / 365 dní v roce. Data s informacemi o stavu jednotlivých zařízení jsou neustále k dispozici díky webovému rozhraní a vzdálenému přístupu. Systém také umožňuje zasílání alarmových hlášení prostřednictvím SMS nebo emailů.

Integrace různých technologií
Do systému lze integrovat řadu technologií od jednotlivých generátorů, UPS až po systémy EZS, chlazení a vzduchotechniky aj.

Grafické rozhraní
Velkou výhodou je také grafické rozhraní, které umožňuje snadnější přehled a vizualizaci dat.

Úspora nákladů
Systém dohledu POC snižuje náklady na údržbu a eliminuje ztráty způsobené případnými výpadky na minimum.

 

CELLWATCH – Systém sledování baterií záložních zdrojů

Dobře fungující bateriový systém je klíčem k optimálnímu výkonu UPS. Samotná údržba však nestačí. Pravidelné zkoušení a manuální prohlížení je sice krok správným směrem, který však odhalí aktuální stav či problém pouze v konkrétním daném okamžiku.

V oblastech, kde je stálý zdroj energie klíčovou prioritou, není prostor pro jakoukoli chybu nebo neočekávaný výpadek. Jediná bezpečná cesta pro optimální chod baterií je tak instalace monitorovacího systému.

Online systém s nepřetržitým provozem
Online systém CELLWATCH monitoruje, testuje, zaznamenává a vyhodnocuje stav celého bateriového systému a jednotlivých článků 24 hodin denně. Veškeré problémy jsou identifikovány včas, tedy dříve než by jejich následky způsobily závadu.

Data jsou sbírána a zaznamenána nepřetržitě. CELLWATCH sleduje celkové napětí, okolní teplotu, protékající proudy, vybíjecí proudy, vnitřní odpor, teplotu jednotlivé baterie, napětí jedné baterie a vybíjecí čas. Všechny tyto měřené hodnoty umožňují uživateli předem plánovat údržbu.

Výhody CELLWATCH systému
Systém CELLWATCH chrání tedy nejen před neočekávanými výpadky a následnými ztrátami, ale snižuje náklady na údržbu jednotlivých baterií. Velká část nákladů na optimální fungování baterií je navíc spojena s cestováním servisních techniků mezi jednotlivými místy výskytu incidentů a tedy s velkou spotřebou pohonných hmot. CELLWATCH zvyšuje životnost samotných baterií a eliminuje tak zbytečné výměny. Umožňuje také redukci nákladů na plánovanou servisní údržbu baterií až o 85 %. S menší spotřebou pohonných hmot a menším počtem baterií navíc chráníte životní prostředí.

Bližší informace o systému naleznete na samostatných stránkách Cellwatch.