banner
YOUR POWER SYSTEM INTEGRATOR™

Motorgenerátory

Motorgenerátory jsou určeny pro kritické aplikace s vysokou dostupností a spolehlivostí. Své využití nachází generátory všude tam, kde je potřeba zajistit dlouhodobější dodávky energie (nemocnice, banky, obchodní a administrativní budovy, ale i výrobní podniky nebo dopravní společnosti). Doba činnosti generátorů je určena zejména velikostí a typem palivové nádrže, kterou lze navýšit přídavnými nádržemi s automatickým přečerpáváním paliva. Generátory zajišťují, v případě výpadku standardní dodávky energie, alternativní zdroj, který se aktivuje během několika málo vteřin.

PRONIX nabízí:

  • Prodej nebo pronájem jednotlivých motorgenerátorů - diesel, benzín, plyn
  • Kompletní služby včetně auditů elektrozařízení, projektové činnosti, palivového hospodářství, dodání technologií a součástek, instalace, instruktáže i následného monitoringu chodu a záručního a pozáručního servisu
  • Generátorová soustrojí o výkonech 5,5 - 3305 kVA (diesel) a 240 - 1250 kVA (plyn) s motory Perkins, Kubota, Deutz, John Deer, MWM, Cummins, Doosan, Volvo, Mitsubishi, Isuzu, MTU
  • Evropské značky generátorů: FG Wilson společnosti Caterpillar (Severní Irsko) a Teksan (Turecko)


PRONIX jediný autorizovaný partner FG Wilson společnosti Caterpillar (NI) Limited pro ČR a SR

Od 7. 6. 2013 jsme jediným autorizovaným dodavatelem generátorů FG Wilson společnosti Caterpillar (NI) Limited pro ČR a SR. Zajišťujeme také autorizovaný servis (záruční i pozáruční) po celé ČR a SR včetně dodání originálních součástek této špičkové značky.

Čištění paliva

Pro optimální chod generátorů jsme schopni prostřednictvím unikátní technologie Wasp zajistit vyčištění a prodloužení životnosti znečištěného a nevyhovujícího paliva, které by bylo nutné ekologicky zlikvidovat. Šetříme Váš čas i náklady!

Při výběru generátorů neváhejte kontaktovat naše odborníky v obchodním a produktovém oddělení, kteří Vám rádi pomohou vhodný produkt vybrat nebo jen poradí. Kontaktovat je můžete prostřednictvím e-mailu obchod@pronix.cz nebo na tel. čísle: +420 284 810 258-9.