banner
YOUR POWER SYSTEM INTEGRATOR™

Dynamické UPS

Řada NO-BREAK KS® SERIES

Unikátní záložní napájecí systém - dynamická UPS - NO-BREAK KS® belgické společnosti EURO-DIESEL přesně odpovídá potřebám vysoce výkonových aplikací (obvykle s příkonem nad 1MVA), které jsou pro klasické elektronické záložní zdroje nedosažitelným cílem. Jedná se totiž o elektrický stroj (nikoli elektronický) bez baterií a celý systém je instalován do klasické strojovny s provozní vzduchotechnikou. Odpadají tudíž požadavky na instalaci klimatizačních jednotek, které jsou nezbytné pro prostory s běžnými UPS a pro akumulátorovny.

PRONIX Nová řada DUPS

Technologie DRUPS (Diesel Rotary UPS) integruje v jediném soustrojí systémy UPS, motorgenerátor, ale i kompenzaci účiníku a filtr vyšších harmonických, a umožňuje tudíž realizovat projekty datových center s výraznou úsporou energetických a ekonomických ztrát. Minimalizuje také požadavky na zastavěný prostor. Obsluha i provozní údržba jsou snadné, uživatelsky přívětivé a finančně i časově efektivní. Životnost DRUPS je deklarována na 35 let.

No-Break KS®4 100-200 kVA
No-Break KS®5 200-2 000 kVA
No-Break KS®5-SB 200-2 500 kVA
No-Break KS®7 2 250-2 750 kVA

Krátké video o systému DRUPS můžete shlédnout na stránkách Elektrika.tv, které natočili redaktoři serveru při příležitosti veletrhu Amper.

Při výběru správného produktu kontaktujte naše odborníky v obchodním nebo produktovém oddělení, kteří vám rádi pomohou. Kontaktovat je můžete prostřednictvím e-mailu obchod@pronix.cz, nebo na telefonním čísle: +420 284 810 258-9.