YOUR POWER SYSTEM INTEGRATOR™

TECHNOLOGIES AND SERVICES FOR NON-IT INFRASTRUCTURE OF DATA AND ENERGY CENTRES


PRONIX s.r.o.  is a leading backup power systems and non-IT infrastructure of data centers integrator in the Czech republic and Slovakia. We provide flexible solutions from installing individual electric technologies (UPS, DUPS, gensets etc.) to complex systems of data and energy centers including cooling and fire suppression systems, air conditioning, CCTV, electronic security and access systems or MaR. Our wide range of services includes innovative proposals to projects and engineering works, professional implementations, a unique monitoring technology, audits and consultations, warranty and after warranty services.  


 

V září nás najdete na konferencích Data Storage Workshop a Lepší datová centra

V září nás najdete na konferencích Data Storage Workshop a Lepší datová centra 26. 07. 2016

Srdečně Vás zveme na odborné konference, na kterých budeme své zkušenosti s realizací non-IT infrastruktur datových center a filozofií výběru systémů záložního napájení prezentovat i my.

Read more

PRONIX oficiálním servisním partnerem SCHNEIDER ELECTRIC pro záložní zdroje UPS

24. 06. 2016

Společnost PRONIX, přední integrátor systémů záložního napájení a dodavatel technologií a služeb pro non-IT infrastruktury datových center a energo celků, se stala oficiálním servisním partnerem společnosti SCHNEIDER ELECTRIC CZ pro český a slovenský trh. PRONIX tak rozšířil své portfolio služeb o poskytování autorizované podpory a záručního i pozáručního servisu záložních zdrojů UPS výrobce SCHNEIDER ELECTRIC (známé také pod značkami APC, Silcon nebo Merlin Gerin).

Read more

PRONIX dodal záložní zdroj DUPS pro novou budovu centrálního dispečinku SŽDC

PRONIX dodal záložní zdroj DUPS pro novou budovu centrálního dispečinku SŽDC 10. 06. 2016

7. dubna 2016 byla slavnostně ukončena stavba centrálního dispečinku Správy železniční a dopravní cesty v Praze na Balabence. Společnost PRONIX dodala prostřednictvím společnosti METROSTAV, generální dodavatele stavby, systém záložního napájení v podobě dynamické UPS (DUPS) o výkonu 1 000kVA.

Read more

12. ročník konference PRONIX BEZPEČNOST NAPÁJENÍ 2016 s prohlídkou datového centra TTC TELEPORT ukončen

12. ročník konference PRONIX BEZPEČNOST NAPÁJENÍ 2016 s prohlídkou datového centra TTC TELEPORT ukončen 31. 05. 2016

Ve čtvrtek 19. 5. 2016 se v pražském hotelu STEP uskutečnil již 12. ročník odborné konference BEZPEČNOST NAPÁJENÍ 2016, kterou každoročně pořádá společnost PRONIX. Program byl věnován nejen systémům záložního napájení, ale i problematice infrastruktury datových center, na kterou se PRONIX v posledních letech soustředí. Představena byla také případová studie vybudování jednoho z největších datových center v ČR společnosti TTC TELEPORT, na jehož realizaci se PRONIX podílel. Datové centrum TTC TELEPORT si účastníci konference v odpoledních hodinách také mohli prohlédnout.

Read more