+420 284 810 258 pronix@pronix.cz

Projektant TZB

Stavíme a projektujeme kompletní datová centra, kritické napájecí systémy a energocentra. Umíme napájecí systémy pro zálohu celých nemocnic, bank a výrobních závodů ale i malé serverovny pro těžbu Bitcoinů. Mezi naše klienty patří například ČEZ, Škoda Auto, Letiště Praha, Raiffeisenbank a mnoho dalších. Pokud Tě toto odvětví zajímá, neváhej a ozvi se! Určitě pro Tebe vymyslíme práci, která Tě bude bavit.

Hledáme kandidáty různých věkových kategorií, od začátečníků po zkušené profesionály!

Plný bezbariérový přístup!

Náplň práce:

  • Navrhovat a projektovat chlazení a VZT pro datová centra, serverovny, energocentra a budovy
  • Zpracovávat dokumentace ve všech stupních projektu
  • Spolupracovat na projektech s kolegy v týmu – převážně elektro
  • Autorský dozor vlastních projektů přímo na stavbě

Co Tě čeká:

  • Stabilní zaměstnavatel s více než 30tiletou historií
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • Možnost získat prestižní zahraniční certifikace – TIER Design, CDCP
  • Prostor pro absolvování odborných kurzů a vzdělávacích programů
  • Motivující platové ohodnocení a prémie
  • Týdně k nám dochází lektor angličtiny
  • Práce v kolektivu lidí, kteří spolu rádi tráví čas například i na kole nebo na pivu aj.
  • Karta Multisport a příspěvky na stravování
  • 5 týdnů dovolené

Co očekáváme:

  • SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na TZB
  • Vlastní iniciativu
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Znalost Autocad, Revit, Eplan výhodou
  • Anglický jazyk výhodou

Nástup možný ihned nebo dohodou.

Místo výkonu práce: Praha nebo Ledeč nad Sázavou (dle výběru)

Pokud Vás uvedená pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis na níže uvedenou e-mailovou adresu.

PRONIX s.r.o. | Adéla Hladká | adela.hladka@pronix.cz | +420 702 223 175

Zasláním Vašeho životopisu do společnosti PRONIX dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních dat a jejich uchování v personální databázi společnosti PRONIX a to výhradně za účelem zprostředkování zaměstnání po dobu výběrového řízení, nejdéle však jeden rok od jejich zaslání. S Informacemi o zpracování osobních údajů se prosím seznamte zde.