+420 284 810 258 pronix@pronix.cz

18. ročník konference BEZPEČNOST NAPÁJENÍ je za námi

Ve čtvrtek 23.5.2024 jsme pro naše zákazníky a partnery uspořádali už 18. ročník konference BEZPEČNOST NAPÁJENÍ, který se letos konal v samém srdci Karlína.

Lenka Vachatová, která celým dnem provázela, nejprve představila PRONIX a jeho hlavní aktivity. Krzysztof Józef Górski, majitel PRONIX, pak mj. vyzdvihl sílu partnerství – s našimi zákazníky, dodavateli a také se zaměstnanci, kteří tvoří stabilní tým už více než 30 let.

Gerardo Lecuona ze CENTIEL zahájil odbornou část přednášek představením nové definice ochrany napájení – The Uninterruptible Energy Hub.Milan Egart spolu s Radkem Majerem z TTC TELEPORT a Michalem Hátlem z TTC NOVIQ diskutovali o službách výkonové rovnováhy. Do Prahy zavítal také Serge Bodarwé z Rolls-Royce se systémy dynamických UPS. Jan Bednář a Petr Horák ukázali tři nové případovky, které rozšiřují rodinu dynamických UPS v ČR. Petr Kroupa se věnoval kvalitě baterií pro UPS, jejich budoucnosti a tomu, jak využít energii z jejich vybíjení zpět do sítě.

Příjemný den ve SPOJCE Karlín je za námi. Děkujeme za účast a mnoho inspirativních nápadů a těšíme se na další společná setkání a zajímavé projekty.

Váš PRONIX