+420 284 810 258 pronix@pronix.cz

Nové UPS PremiumTower právě dorazily!

Výkonné a kompaktní UPS PremiumTower s bezkonkurenční energetickou účinností jsou k dispozici v rozsahu 10–250 kW. Nabízí maximální hustotu výkonu (415 kW / m2) a účinnost 96,6 % při dvojité konverzi (VFI) a 99,4 % v režimu Ultra-Safe ECO.

UPS PremiumTower jsou špičkovým řešením pro aplikace, kde hrají klíčovou roli výkon, dostupný prostor a flexibilita. V nabídce jsou varianty s interními a externími bateriemi (včetně odpovídajících bateriových skříní) a flexibilní dobou zálohování (nastavitelný počet baterií 20–50 v řetězci).

Produkty Centiel zaručují maximální úsporu energie a nízké náklady na pořízení i provoz (nízké TCO). Díky vestavěnému nabíječi baterií, výstupnímu jističi a servisnímu bypassu, které jsou také součástí UPS, odpadá nutnost dalšího rozváděče. Chytrý design elektroniky UPS umožňuje výkonové nastavení na míru, což představuje značnou úsporu nákladů na zbytečně velký motorgenerátor, kabeláž a další příslušenství.

Účiník téměř 1, vysoká účinnost UPS, sledování teploty baterií a ventilátory s aktivním řízením garantují úsporu energie a nákladů na chlazení, a jsou tak šetrné i k životnímu prostředí. Stabilní výkon systémů je zaručen nejen na počátku, ale po celou dobu životnosti UPS.

Pro objednávky zaslané do 30.10.2019 poskytujeme mimořádně po dobu dvouleté záruky každý rok jednu profylaktickou prohlídku ZDARMA!