+420 284 810 258 pronix@pronix.cz

PRONIX opět získal prestižní ocenění stability a solventnosti Top Rating s nejvyšším možným hodnocením

Stabilitu, solventnost, důvěryhodnost a ekonomickou stabilitu firmy potvrzuje nejen 30 let zkušeností na trhu, ale i ocenění mezinárodně uznávaného hodnocení Top Rating agentury Dun&Bradstreet, které řadí PRONIX mezi nejstabilnější české firmy.

Díky ekonomickým výsledkům a finanční stabilitě splnila společnost PRONIX s.r.o. v roce 2022 opět velmi přísná kritéria pro udělení ocenění Top Rating mezinárodní poradenské společnosti Bisnode, strategického a exkluzivního partnera Dun & Bradstreet.

Prestižní ocenění D&B Top Rating® je mezinárodně uznávané hodnocení, které vydává Bisnode na základě metodiky Dun & Bradstreet. Toto ocenění získávají společnosti, které si udržely hodnocení rizikového faktoru D&B Ratingu na nejvyšší možné hodnotě „1“/„AAA“ nepřetržitě nejméně 12 měsíců v řadě za sebou. Potvrzuje, že tato společnost vykazuje dlouhodobou stabilitu a solventnost, ujišťuje tuzemské i zahraniční obchodní partnery, že jednají s prověřenou společností s minimální úrovní rizika.

V roce 2017 dosáhl PRONIX s nejvyšším stupněm hodnocení AAA i na prestižní ocenění Czech Stability Award, které v ČR vyhlašuje společnost BISNODE se sdružením CZECH TOP 100.