+420 284 810 258 pronix@pronix.cz
Novinky

PRONIX patří mezi 1 % nejstabilnějších českých firem s nejvyšším možným ratingem AAA

Stabilitu, solventnost, důvěryhodnost a ekonomickou stabilitu firmy potvrzuje více než 30 let zkušeností na trhu ale i hodnocení mezinárodně uznávané agentury Dun&Bradstreet, které řadí PRONIX mezi 1 % nejstabilnějších českých firem (s nejvyšším možným ratingem AAA).

Díky ekonomickým výsledkům a dlouhodobé finanční stabilitě splnila společnost PRONIX, opakovaně i v roce 2023 (dříve 2022), velmi přísná kritéria pro udělení prestižního ocenění mezinárodní poradenské společnosti Dun & Bradstreet. Jedná se o mezinárodně uznávané hodnocení firem, které si udržely rating rizikového faktoru D&B Ratingu na nejvyšší možné hodnotě AAA, a to nepřetržitě po dobu 12 po sobě jdoucích měsíců. Nejvyšší možný rating AAA potvrzuje, že společnost vykazuje dlouhodobou stabilitu a solventnost a ujišťuje tuzemské i zahraniční obchodní partnery, že jednají s prověřenou společností s minimální úrovní rizika.

V roce 2017 dosáhl PRONIX s nejvyšším stupněm hodnocení AAA i na prestižní ocenění Czech Stability Award, které v ČR vyhlašovala společnost BISNODE se sdružením CZECH TOP 100.