+420 284 810 258 pronix@pronix.cz

O společnosti

 

Jsme předním integrátorem a uznávaným odborníkem v oblasti technologií a služeb pro non-IT infrastruktury datových center a energetické celky. Na českém a slovenském trhu působíme již od roku 1992. Poskytujeme flexibilní řešení od instalace jednotlivých elektrotechnologií až po komplexní technologické celky. Podílíme se na výstavbě největších datových center v ČR. Nabízíme systémy záložního napájení – UPS, DUPS, motorgenerátory, baterie, ale i systémy chlazení, hašení, vzduchotechniky, EPS, EZS, CCTV a MaR. Nabídka služeb PRONIX zahrnuje audity a konzultace, inovativní návrhy projektů, inženýrské práce, profesionální realizace, řídicí a dohledové systémy, odbornou technickou pomoc, záruční a pozáruční servis prostřednictvím speciálně vyškolených a certifikovaných techniků.

O společnosti

Společnost PRONIX je předním integrátorem a uznávaným odborníkem v oblasti technologií a služeb pro non-IT infrastruktury datových center a energetické celky. Podílela se na výstavbě největších datacenter v ČR. Na českém a slovenském trhu působí již od roku 1992. Poskytuje flexibilní řešení od instalace jednotlivých elektrotechnologií až po komplexní technologické celky.

Více o společnosti

Technologie a služby pro non-IT infrastruktury datových center a energetické celky

Certifikace

Spolupracuje s celou řadou odborných institucí a nadnárodních společností. Získali jsme profesní certifikace lokálního i mezinárodního charakteru. Disponujeme akreditovanými specialisty pro design a správu datových center –  Accredited Tier Designer od Uptime Institute a Certified Data Centre Professional CDCP®. Jsme držiteli oprávnění pro specifické aplikace  pro státní správu. Kvalita služeb společnosti je stvrzena certifikátem řízeného systému jakosti podle normy EN ISO 9001:2015 vydaným akreditační společností TÜV NORD.

Certifikace

Spolupracuje s celou řadou odborných institucí a nadnárodních společností. Získali jsme profesní certifikace lokálního i mezinárodního charakteru. Disponujeme akreditovanými specialisty pro design a správu datových center –  Accredited Tier Designer od Uptime Institute a Certified Data Centre Professional CDCP®. Jsme držiteli certfikace dle EN ISO 9001:2015.