+420 284 810 258 pronix@pronix.cz

Záložní zdroje UPS CENTIEL pro přední české datové centrum TTC TELEPORT

Systém UPS Cumulus Power švýcarského výrobce CENTIEL poskytuje ochranu napájení dvou nových datových sálů kolokačního datového centra TTC TELEPORT – tzv. Modul 2 a Modul 6.
TTC TELEPORTPraha

Datové sály opět vybudovala společnost PRONIX, osvědčený partner TTC TELEPORT

  • Nové datové sály Modul 2 a Modul 6 dokončil PRONIX v říjnu 2021.
  • Instalován byl flexibilní, škálovatelný a skutečně modulární systém UPS CumulusPower společnosti CENTIEL o celkovém výkonu 1 920 kVA 
  • Jednotky UPS budou zálohovat IT, ale i řídicí a monitorovací prvky datového centra.

 

O TTC TELEPORT

Přibližně 60 % veškerého českého internetového provozu pochází z datových center TTC TELEPORT, která jsou jedněmi z nejmodernějších zařízení tohoto typu v Evropě. Na základě 20letých zkušeností poskytuje TTC TELEPORT služby zcela nezávislého datového centra, které pro hosting dat využívají společnosti z celého světa. 

V říjnu 2015 vybudovala společnost TTC TELEPORT v Praze největší modulární datové centrum v České republice. Zpočátku zůstala velká část centra o rozloze 8 000 m2 prázdná, připravená vyhovět budoucím zákazníkům. Na základě rostoucí poptávky zákazníků byly nyní dokončeny další významné investice do vybavení dvou nových datových sálů (Modul 2 a Modul 6), včetně instalace nejmodernější technologie ochrany napájení UPS CENTIEL.

Chcete více informací o realizaci nových datových sálů TTC TELEPORT?