+420 284 810 258 pronix@pronix.cz

Čištění paliva

Kvalita paliva je velice důležitým předpokladem pro zajištění maximální bezpečnosti a optimálního chodu záložních zdrojů. Kontaminované palivo není jen ztrátou peněz spojenou s jeho ekologickou likvidací. Znamená velkou zátěž především pro samotný palivový systém generátorových soustrojí, která může znamenat jejich trvalé poškození a nepředvídatelné výpadky.

 

Unikátní systém čištění paliva Wasp Pure Fuel System nabízí velmi účinné ekologické a především ekonomické řešení.

 

Motorová nafta ztrácí svou kvalitu již během 6–12 měsíců. Evropské normy připouští až 7% podíl bioložek. Bakteriální infekce tak způsobují kal a vysokou hodnotu kyselosti. Největší hrozbu pro kvalitu paliva však znamená přítomnost vody.

Co vše lze tedy pomocí systému Wasp Pure Fuel System ze znečištěného paliva odseparovat?

Vodu, emulgovanou vodu (projevuje se zakalením paliva), bakteriální infekce (voda je vedlejší produkt), znečištěnou naftu s obsahem bio složek, ale i ostatní sedimenty a biomasu.

Jak probíhá proces čištění?

Inovativní technologie čištění a udržování kvality paliva Wasp může nejen zastavit další kontaminaci paliva, ale vyčistit i palivo již znečištěné. WASP Pure Fuel System funguje na principu recirkulace paliva přímo v nádrži.

WASP Pure Fuel System umožňuje:

  • vyčištění nevyhovujícího paliva přímo v nádrži
  • odstranění vody, kalu a biomasy
  • zachování současné kvality paliva generátorů
  • prevenci poruch generátorových soustrojí způsobených znečištěným palivem
  • úsporu nákladů, které je nutné vynaložit na zbytečné opravy generátorů a na ekologickou likvidaci nevyhovujícího paliva

S pravidelným čištěním paliva navíc přispíváte k ochraně životního prostředí!

Více informací v přiloženém PDF Wasp Pure Fuel System.

V případě zájmu o nákup systému Wasp Pure Fuel System nebo bližší informace o službě čištění paliva neváhejte kontaktovat naše odborníky z produktového či obchodního oddělení, kteří vám rádi zodpoví veškeré dotazy. Kontaktovat je můžete prostřednictvím: e-mailu obchod@pronix.cz nebo na tel. č. +420 284 810 258-9.

Pro více informací o možnostech čištění paliva nás kontaktujte